Pojeď Ježka!
Vloženo: 2016-09-15 Kategorie: Bike Vložil: Strana

Legendární akce musí žít. Jednou takovou je pro UFO Underground, alias Župní přebor. A že to chvilku vypadalo, že to vypadat nebude, tak to nakonec vypadalo jako dycky. A to je dobře.

Chvilku po půl druhý konečně dorážím do prostoru cíle, kde je registrace. Takovej ten pocit, že víš co máš čekat. Je to tam. Dáša u registrace, tentokrát s Leontýnou ne v břiše, ale na ruce. Kolem pár aut, vůně lesa a čerstvě pokosených políček line se vůkol. Peatrs načíná první plechovku březňáčka a 2 dodávky, co se nezastavěj. Jojo, aspoň někde se ten svět nezbláznil.

Stíhám pár tréninkových jízd, letos hodně vysušený tratě. Skáču, na co mám morál, což bohužel není úplně všechno. Špekuluju o přescesťáku, který není přescesťák a nakonec ho nedávám, páč jsem hovňous.

Když mám dole dostatečný obecenstvo a zábava trochu upadá, řikám si, že je s tím potřeba něco dělat. Jedu poslední tréninkovou a již zdáli mě na cílovým šutrojumpu vítá hlahol plantážníků. Narychlo teda musim vymyslet jakym trikem ty jejich natěšený voči polahodím že jo.
Backflip na čistotu dávám jenom když jsem víc rozježděnej, tak nakonec vytahuju muj signature trik. Učil mě to Zejda, nic těžkýho. Nazval jsem ho vyPNIse a spočívá to v tomhle kombu „90 stupňů x-up – do - skoro table top - do - frontflip nothing“. Když to vyšperkuješ a máš diváky blízko tratě, stoupá to vo level vejš, na tzv. disaster vyPNIse.

Po téhle veselici už se raději oficiálně ukončil trénink a šlo se na věc. Jely se 2 tratě a čas se sčítal. První runda naznačila, kdo celý léto nejezdil na kole jenom do hospody. Jedinej kterej se dostal pod dvě minuty byl exchlumeckej masér Mára, kterej to zabil za 1:57. Týlos si to zkracoval, protože jinak není přece možný, že by mi dal 6 vteřin.
Heroickej výkon předvedl Petr Dýka Petrák, který tak dlouho žebral na startu o cigárko, až mu ho Zetko teda ubalil. Omylem se mu tam přimíchala ingredience, která způsobila změnu povahy smotku do legendárního označení „svačinka s sebou“. Pítrs toho moc nenahulí, takže si do baťůžku kromě odhodlání přibalil i slušnou porci rozšířenýho vědomí. I když se cestou kochal srnkama a bál se celou cestu, stejně mi dal vteřin rovnou sedum. Jestli se o Týlosovi dá celkem s určitostí říct, že si krátil úmyslně, tak Pítrsovi nic vyčítat nemůžeme, protože sám si nepamatuje, jestli první jízdu vůbec jel, natož kudy.

Už v prvním a navázal na to i v kole druhém ukázal, že v létě nezahálel ani Klauzik, který zajel na bedně obě tratě. Jestli vydrží v tomhle módu, vo tomhle klukovi ještě uslyšíme a já se nebudu stydět ho brát s sebou na závody. Druhá jízda přinesla větší vyrovnanost kolem času 1:50 a jela se fakt pila. Na Danny Harta si zahrál Mára a celkově suverénně vyhrál. Župní pohár tak zůstal u majitele z loňska.

Na bedně za ním ale bylo hoodně těsno. Mezi druhým Klauzikem a třetím Pítrsem bylo jen 3 desetiny vteřiny a o další necelou vteřinu přílítl na pevňáku Týlik. Vyhrál tak zároveň s přehledem kategorii HT, kde mi nadělil 14 vteřin, což na mě nenechalo žádný dramatický změny, nepočítám-li od té doby každonoční můru, kdy se mi pravidelně Týlos zjevuje v hnědé kutně FOX a počítá do 14ti. V ten moment se s křikem pomočenej budim. Mladá si ale prej už zvykla, Nikola z toho zatím rozum ještě nemá a vyděšeně na mě hledí z postýlky.

gal/10338.jpg

Šestý ročník se řádně zapil u Mohykána, kde proběhlo vyhlášení a veselice. Důležitý je, že se nikdo nezranil, žádný dramatický únavy materiálu jsem taky nezaznamenal, takže se sluší hlavně převelice poděkovat všem, kteří se na akci podíleli organizačně či jezdecky. Příští rok musim zajet minimálně jednoho ježka...

Kompletní výsledky a fotogalerie zde:

Diskuze k Reportu
Petr
Vloženo dne: 2016-09-16 v 11:05:51
Super report Kvítku .Bony je šílenej zabiják *hihi*
Mára
Vloženo dne: 2016-09-16 v 09:06:03
Výsledky nevidim, ale chybí mi tam storka, jak Bony ve 3 ráno, když už všichni skončili, našel 4litry. Sám. Šel do knajpy. Sám. A potom si dal taneček s dvoutisícovkama, koupil si šampus a 30tiletou whiskey a nasr** šel domů někdy v 7 :o)
Strana
Vloženo dne: 2016-09-15 v 16:27:28
Mára tu galerku upraví, sorry za úpravu..
Přidat příspěvek
Jméno     |  Webovky:   
Zpráva
:)*hihi**ass**voci**kudla**hipec**fuck**smoker**fing*:-(:-p:-D;-):-):-|:-/
Anti-spam kod: ufo 
[ Administrace ]  [ Valid XHTML 1.1 ]  [ Valid CSS ]   [ RSS 2.0 Channel ]  Designed and programed by Mára